Sharona op bezoek bij Academy Bartels

Als winnares van de FNRS Zitcompetitie 2010 tijdens Horse Event afgelopen september, won Sharona Verboom een geheel verzorgde dag bij Academy Bartels, de stal van Tineke Bartels en Imke Schellekens-Bartels. Zondag 16 januari was het dan zover; met vier gasten (haar ouders, instructrice Loes en vriendin Eveline) en pony Luuk reisde Sharona af naar het Brabantse Hooge Mierde voor een onvergetelijke dag. Hieronder een kort verslag en een paar foto's van deze bijzondere ervaring.

Op bezoek bij Imke en Tineke

Zondagochtend vroeg hebben de meiden (Sharona en Eveline) Luuk netjes ingevlochten en ingepakt voor de reis naar Hooge Mierde. In de trailer gedroeg Luuk zich voorbeeldig, we merkten nauwelijks dat hij in de trailer stond. Bij aankomst kregen we een stalletje toegewezen waar Luuk kon wachten tot hij aan de beurt was voor de les van Imke.

We werden hartelijk ontvangen door de familie Bartels met koffie en cake, waarna we een video te zien kregen van de kür op muziek van Imke in Kentucky. Daarna kregen 2 ruiters les van Imke en met de andere 3 een oefensessie op de flexchair.

Na de heerlijke lunch was Sharona aan de beurt om te gaan rijden. De binnenbak was echter wel heel spannend voor Luuk, in de ene hoek stond een hele enge poepschep, in de andere hoek hield de poedel van de familie Bartels de boel in de gaten en de ingang van de bak was ook verschrikkelijk eng. Met wat tips van Imke kon Sharona uiteindelijk de hele bak doorrijden. Sharona kreeg van Imke complimenten over haar mooie beenligging.

Nadat de paarden weer op stal waren gezet, kregen we een rondleiding van Tineke Bartels over het mooie terrein van de academy. Na een afscheidswoord kregen de winnaars het nieuwe boek "Veilig paardrijden met plezier" en zijn we moe maar voldaan weer naar huis gereden.

de stal van Luuk op de flexchair
overhandiging van het boek "Veilig paardrijden met plezier" Eveline, Imke en Sharona


<< Terug naar het nieuwsoverzicht